![Multumire](http://biserica-buna-vestire-giurgiu.crestinortodox.ro/images/biserica-buna-vestire-giurgiu/nodes/1241/thumb/124x124_tineri-buna-vestire.jpg)
Stimate Domnule,
Stimată Doamnă
Cu multă bucurie dorim să Vă mulțumim pentru ajutorul dat parohiei noastre in anul 2013, răspunzând invitației de a completa fomulrarul tip 230, privind destinația sumei de pâna la 2% din impozitul anual.
Recunoscători pentru disponibilitatea Domniilor Voastre de a participa la acest important proiect pentru Parohia noastră, în ceea ce privește sprijinirea tinerilor de orice vârstă și categorie socială , rugăm pe bunul Dumnezeu să Vă dăruiască ani mulți, sănătate, pace, bucurie, și întru toate bună-sporire.
Cu alesă prețuire și deosebit respect,
Pr. Tudor Georgian Bogdan
Pr. Pitulice Petrisor