![Gala Premiilor de Excelenta 2012](http://biserica-buna-vestire-giurgiu.crestinortodox.ro/images/biserica-buna-vestire-giurgiu/nodes/637/thumb/124x124_gala-premiilor-de-execelenta.jpg)
Miercuri, 19 decembrie 2012, la Ateneul "Nicolae Balanescu" a avut loc Gala Premiilor de Excelenta a Fundatiei Nicolae Barbu pentru Solidaritate Sociala in colaborare cu Kiss FM Giurgiu.
In cadrul acestei gale, parintele paroh al Bisericii Buna Vestire Giurgiu, Tudor Georgian Bogdan, a fost premiat de catre organizatori si, impreuna cu dumnealui, Comitetul Parohial al Tinerilor din cadrul Bisericii Buna Vestire pentru bogata activitate din anul 2012 (organizarea a numeroase evenimente si aplecarea catre cazurile sociale)!
Multumim pentru acest minunat premiu care ne motiveaza in organizarea altor evenimente la fel de frumoase si cu impact asupra tinerilor giurgiuveni!